Balíček KOMPLET

Šetrí čas a prináša nové možnosti pre vašu prezentáciu


Ušetrite si čas s vytváraním webu a venujte ho podnikaniu alebo rodine.Webové stránky vytvoríme za vás. Tvorbou webov sa zaoberáme od roku 2007 a za ten čas sme nazbierali bohaté skúsenosti. S balíčkom KOMPLET získate moderný a plne funkčný web vrátane základnej optimalizácia pre vyhľadávače, napojenie na služby Google a jednoduché úpravy vzhľadu podľa vášho želania.

Každému projektu sa venujeme naplno, aby výsledok splnil očakávania zákazníka. Rozbaľte to na internete s novou prezentáciou, ktorá zaujme.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka KOMPLET 598,00 € 717,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Prezrite si najdôležitejšie parametre balíčka. Čo v ňom nájdete?

  • Kompletné vytvorenie štruktúry stránok z dodaných textov
    Pre webové stránky je dôležitý nielen vzhľad, ale aj jeho štruktúra a obsah. Postaráme sa o to, aby štruktúra vášho webu dávala zmysel. Z dodaných textov vám vytvoríme štruktúru prezentácie v súlade s hlavnými zásadami SEO do počtu 10 strán.
  • Základná úprava dizajnu
    Pre stránky využijeme niektorú z vami zvolených šablón inPage. Aby vzhľad webu zodpovedal vašim predstavám, je súčasťou tohto balíka aj základná úprava šablóny pomocou jednoduchých úprav HTML kódu a CSS. Rozsah úprav dohodneme vždy vopred v rámci konzultácie.
  • Vytvorenie individuálneho motívu webu
    Na základe konzultácie vytvoríme pre váš web unikátny ústredný obrázok, tzv. motív. Pre jeho tvorbu môžete dodať vlastné ľubovoľné podklady (obrázky i texty) alebo si môžete zvoliť motív z našej databázy. Ak by ste nenašli ten pravý obrázok, po spresnení vašej predstavy vám vyberieme a kúpime 1 motív z externej fotobanky.
  • Úprava loga pre zvolenú šablónu
    Ak máte k dispozícii vlastné logo, stačí nám ho dodať v ľubovoľnom grafickom formáte a my ho upravíme a vložíme do vašej webovej prezentácie. Vytvorenie nového loga nie je v cene služby.
  • Návrh ikony webu - favicon
    Favicon je malá ikona webových stránok, ktorá sa zobrazuje v záložke prehliadača vľavo od názvu webu a vľavo v adresnom riadku. Pre profesionálnu webovú prezentáciu je použitie faviconu samozrejmosťou, preto ju pre vás vytvoríme a umiestnime na váš web.
  • Základná optimalizácia stránok
    Pri tvorbe webu automaticky využívame základné SEO techniky. Ďalej vaše stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získate nielen automatické umiestnenie stránok v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj pre sledovanie návštevnosti webu a pod. Samozrejmosťou je pridanie stránok do ďalších obľúbených vyhľadávačov, ako sú Zoznam.sk alebo Bing.com.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage ŠTANDARD vrátane domény.

 

K balíčku ďalej dostanete:

  • Program inPage STANDARD na 1. rok
    Hostingový program inPage ŠTANDARD získate v rámci balíka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
  • Registrácia domény na 1. rok
    V cene balíčka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage ŠTANDARD.
  • Vytvorenie a nastavenie e-mailov
    V rámci programu ŠTANDARD máte k dispozícii až 10 e-mailov. Podľa vašich požiadaviek e-maily vytvoríme a nastavíme prípadné presmerovanie či iné funkcie.

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administráciu inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 2 682 659 86 alebo píšte na admin@zoner.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni.

Pridať je možné aj jazykové mutácie

Na inPage vyriešite cudzojazyčné varianty stránok pomocou domény 3. úrovne, (napr. en.nazovdomeny.sk), kde môžete zriadiť program inPage vo variante Lite. Cena programu je o 50% nižšia a jedná sa o plnohodnotnú inPage iba bez e-mailovej služby.

Pre viac informácií kliknite

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýbajú vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Nechajte si vylepšiť svoje stránky na inPage

Máte prezentáciu na inPage, ale uvažujete o vytvorení nového webu alebo jeho výraznom prerobení? Objednajte si doplnkovú službu Balíček KOMPLET k už existujúcej prezentácii.

Balíček obsahuje všetky služby klasického balíčka KOMPLET, cena je však nižšia o ročnú úhradu programu STANDARD.

Doplnkové služby

Doplnkové služby ponúkajú vylepšenie už existujúcich webových stránok inPage. Ponúkame SEO optimalizáciu, vytvorenie profesionálneho motívu, registráciu do katalógov, nastavenie e-shopu a ďalšie služby.

Doplnkové služby »


Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok používateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.


hore