Balíček KOMPLET

Šetrí čas a prináša nové možnosti vašej prezentácie


Objednávkou balíčka KOMPLET získa každý zákazník nové a kvalitné webové stránky.

Pripravíme vám kompletnú grafickú podobu a štruktúru webových stránok z dodaných textov. Vytvoríme motív stránok pre doplnenie moderného vzhľadu. Pripravíme webové stránky na jednoduché dohľadanie v internetových vyhľadávačoch, aby ich vaši zákazníci pohodlne našli (SEO optimalizácia).

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena len prvý rok 235,00 € 282,00 €

V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hradí iba cena programu STANDARD.
Kompletné podmienky akcie nájdete na blog.inpage.cz.

Objednať balíček

Najdôležitejšie parametre balíčka

 • Program inPage STANDARD na 1 rok
  Balíček obsahuje kompletný hostingový program ŠTANDARD na 1 rok, vrátane poplatku za registráciu domény.
 • Kompletné vytvorenie stránok z dodaných textov
  Z dodaných textov vytvoríme obsah prezentácie do počtu 10 stránok. Všetok obsah na stránkach je prehľadne štruktúrovaný a upravovaný v súlade s hlavnými zásadami SEO optimalizácie.
 • Vytvorenie individuálneho motívu stránok
  Na základe konzultácie a zaslaných podkladov vám vytvoríme unikátny ústredný obrázok, tzv. Motív podľa vašich predstáv. Pre tvorbu motívu môžete dodať vlastné ľubovoľné podklady (obrázky aj texty).
 • Základná SEO optimalizácia
  Pri tvorbe webu sú automaticky použité základné SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných 10 webových katalógov a vyhľadávačov. Vzniknú tak . Vytvoříme tak kvalitné spätné odkazy (slovenské aj zahraničné), pre zvýšenie návštevnosti stránok. Vašu stránku prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console). Toto prepojenie automaticky zabezpečí umiestnenie stránky v Google vyhľadávači a zároveň získate ďalšie možnosti ako napr. sledovanie návštevnosti webu.
 • Úprava dodaného loga pre zvolenú šablónu
  Ak máte k dispozícii vlastné logo, upravíme ich a vložíme do vašej webovej prezentácie. Úprava loga sa vykonáva z ľubovoľného grafického formátu. Vytvorenie loga nie je v cene služby.
 • Vlastný image slider
  Automaticky sa striedajúce obrázky motívu na úvodnej strane. Samozrejmosťou je možnosť zvoliť si počet striedajúcich sa obrázkov.
 • Základná úprava dizajnu
  Částečně upravíme vzhled jedné z nabízených šablon dle přání a možností. Pozor, nejedná se o kompletní individuální návrh na míru.

Jazykové mutácie webu

Na inPage možno riešiť cudzojazyčné varianty vašich stránok pomocou domény 3. rádu (napr. neco.nazevdomeny.cz), kde môžete zriadiť program inPage vo variante Lite. Cena programu je o 50 % nižšia a jedná sa o plnohodnotnú inPage len bez mailovej služby.

Viac informácií

Služby navyše

Potrebujete väčší počet stránok? Upraviť grafický vzhľad šablóny pomocou CSS kaskádových štýlov? Mať na stránkach vlastný formulár? Vlastný e-shop? Pomôžeme!

Všetky nadštandardné služby nad rámec objednaného variantu riešime so zákazníkom individuálne a podľa požiadaviek navrhneme cenovú kalkuláciu. Po jej odsúhlasení a uhradení vykonáme úpravy v dohodnutom termíne.

Máte už web na inPage?

Ak máte už prezentáciu na systéme inPage a chceli by ste vytvoriť nové stránky alebo ich výraznejšie prerobiť, môžete si u nás objednať doplnkovú službu Balíček KOMPLET k existujúcej prezentácii inPage.

Balíček obsahuje všetky služby klasického balíčka KOMPLET, cena je však nižšia o ročnú úhradu programu STANDARD.

Balíček komplet k existujúcej službe objednávajte v administrácii inPage vašej domény v sekcii Môj účet > Doplnkové služby, alebo nás kontaktujte.

Doplnkové služby

Doplnkové služby ponúkajú vylepšenie už existujúcich webových stránok inPage. Ponúkame SEO optimalizáciu, vytvorenie profesionálneho motívu, registráciu do katalógov, nastavenie e-shopu a ďalšie služby.

Doplnkové služby »


Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok používateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.

 • Centrum estetické a kosmetické medicíny Praha, estetické centrum He-Wa
  www.he-wa.cz
 • U bílého preclíku, Praha
  www.ubilehoprecliku.cz
 • Lékárna Luka nabízí široký sortiment léků i doplňků, profesionální odborné poradenství a příznivé ceny a doplatky od dětí po seniory
  www.lukapharm.cz
 • PRENTADO s.r.o. je významným poskytovatelem služeb v oblasti BOZP, PO, pracovně lékařských služeb, podnikové ekologie a zákonných školení vč. e-learningu
  www.preventado.cz
 • zastupujeme na českém a slovenském trhu několik kvalitních, osobitých značek produktů Gorilla Glue® a Tic® se zajímavým příběhem
  www.bravo-trading.cz
 • Společenská a mediální agentura VIP OSOBNOSTI
  www.viposobnosti.eu
 • Bytový dům Absolon, ulice Absolonova, Blansko
  www.bdabsolon.cz
 • Financování, řešení pohledávek a investiční poradenství, XODAX, a.s.
  www.xodax.cz

hore