Balíček KOMPLET

Šetrí čas a prináša nové možnosti pre vašu prezentáciu


Ušetrite si čas s vytváraním webu a venujte ho podnikaniu alebo rodine.Webové stránky vytvoríme za vás. Tvorbou webov sa zaoberáme od roku 2007 a za ten čas sme nazbierali bohaté skúsenosti. S balíčkom KOMPLET získate moderný a plne funkčný web vrátane základnej optimalizácia pre vyhľadávače, napojenie na služby Google a jednoduché úpravy vzhľadu podľa vášho želania.

Každému projektu sa venujeme naplno, aby výsledok splnil očakávania zákazníka. Rozbaľte to na internete s novou prezentáciou, ktorá zaujme.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka KOMPLET 299,00 € 358,80 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Prezrite si najdôležitejšie parametre balíčka. Čo v ňom nájdete?

 • Kompletné vytvorenie štruktúry stránok z dodaných textov
  Pre webové stránky je dôležitý nielen vzhľad, ale aj jeho štruktúra a obsah. Postaráme sa o to, aby štruktúra vášho webu dávala zmysel. Z dodaných textov vám vytvoríme štruktúru prezentácie v súlade s hlavnými zásadami SEO do počtu 10 strán.
 • Základná úprava dizajnu
  Pre stránky využijeme niektorú z vami zvolených šablón inPage. Aby vzhľad webu zodpovedal vašim predstavám, je súčasťou tohto balíka aj základná úprava šablóny pomocou jednoduchých úprav HTML kódu a CSS. Rozsah úprav dohodneme vždy vopred v rámci konzultácie.
 • Vytvorenie individuálneho motívu webu
  Na základe konzultácie vytvoríme pre váš web unikátny ústredný obrázok, tzv. motív. Pre jeho tvorbu môžete dodať vlastné ľubovoľné podklady (obrázky i texty) alebo si môžete zvoliť motív z našej databázy. Ak by ste nenašli ten pravý obrázok, po spresnení vašej predstavy vám vyberieme a kúpime 1 motív z externej fotobanky.
 • Úprava loga pre zvolenú šablónu
  Ak máte k dispozícii vlastné logo, stačí nám ho dodať v ľubovoľnom grafickom formáte a my ho upravíme a vložíme do vašej webovej prezentácie. Vytvorenie nového loga nie je v cene služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránok, ktorá sa zobrazuje v záložke prehliadača vľavo od názvu webu a vľavo v adresnom riadku. Pre profesionálnu webovú prezentáciu je použitie faviconu samozrejmosťou, preto ju pre vás vytvoríme a umiestnime na váš web.
 • Základná optimalizácia stránok
  Pri tvorbe webu automaticky využívame základné SEO techniky. Ďalej vaše stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získate nielen automatické umiestnenie stránok v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj pre sledovanie návštevnosti webu a pod. Samozrejmosťou je pridanie stránok do ďalších obľúbených vyhľadávačov, ako sú Zoznam.sk alebo Bing.com.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage ŠTANDARD vrátane domény.

 

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage ŠTANDARD získate v rámci balíka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíčka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage ŠTANDARD.
 • Vytvorenie a nastavenie e-mailov
  V rámci programu ŠTANDARD máte k dispozícii až 10 e-mailov. Podľa vašich požiadaviek e-maily vytvoríme a nastavíme prípadné presmerovanie či iné funkcie.

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administráciu inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 2 682 659 86 alebo píšte na admin@zoner.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni.

Pridať je možné aj jazykové mutácie

Na inPage vyriešite cudzojazyčné varianty stránok pomocou domény 3. úrovne, (napr. en.nazovdomeny.sk), kde môžete zriadiť program inPage vo variante Lite. Cena programu je o 50% nižšia a jedná sa o plnohodnotnú inPage iba bez e-mailovej služby.

Pre viac informácií kliknite

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýbajú vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Nechajte si vylepšiť svoje stránky na inPage

Máte prezentáciu na inPage, ale uvažujete o vytvorení nového webu alebo jeho výraznom prerobení? Objednajte si doplnkovú službu Balíček KOMPLET k už existujúcej prezentácii.

Balíček obsahuje všetky služby klasického balíčka KOMPLET, cena je však nižšia o ročnú úhradu programu STANDARD.

Chcete vylepšiť svoj web na inPage? Kontaktujte nás.

Doplnkové služby

Doplnkové služby ponúkajú vylepšenie už existujúcich webových stránok inPage. Ponúkame SEO optimalizáciu, vytvorenie profesionálneho motívu, registráciu do katalógov, nastavenie e-shopu a ďalšie služby.

Doplnkové služby »


Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok používateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.


hore