Prehliadka služby inPage

Zistite, aké jednoduché je prevádzkovať svoje vlastné stránky


So sprievodcom zvládne vytvoriť stránky každý

Jednoduchý sprievodca

Bez obáv si behom chvíľky v pár krokoch vytvorte webové stránky!

Kontaktný formulár

Prispôsobte si základný kontaktný formulár presne vašim potrebám. Vyberte si, ktoré položky budú povinné a ktoré môžu ostať vynechané. S prvým vytvorením vám pomôže náš sprievodca.

Hotovo!

Ihneď po dokončení sprievodcu vidíte na webe výsledok. Ďalej môžete pokračovať tvorbou ďalších stránok, alebo využiť nášho Sprievodcu vytvorením e-shopu.

Webové stránky vo vlastnom štýle

Farebné šablóny

Vyberte si zo stoviek farebných kobinácií šablon.

Pri tvorbe stránok si vzhľad môžete ľubovoľne prepínať a vybrať tu najlepšiu kombináciu.

Grafické motívy

Zvoľte si úvodný obrázok, ktorý vašim stránkam dá unikátny výraz a jedinečnosť.

Vlastné štýly

Stránky si sami vylepšite vlastnými kaskádovými štýlmi. Možnosti sú takmer neobmedzené.

Správa stránok ako ste zvyklí

Stránky

Jednoducho vytvárajte nové stránky alebo kopírujte už existujúce. Poradie ľahko zmeníte pretiahnutím myši.

Intuitívna úprava

Webové stránky upravujete tak, ako ste zvyknutí z textového editoru, akým je napríklad MS Word.

Rubriky

Zaraďte vaše nové a súčasné stránky do rubrík. Uľahčíte tak orientáciu na webe nie len vašim návštevníkom, ale aj vám samotným.

E-shop - najľahšia cesta k predaju na internete

E-shop ľahko

Tvorba e-shopu je veľmi jednoduchá a rýchla. S prvými krokmi vám pomôže náš Sprievodca vytvorením e-shopu, vďaka ktorému si na inPage postavíte e-shop veľmi ľahko. Začnite svoj tovar predávať aj na internete.

Ceny a DPH

Pri každej položke je možné ľahko nastaviť cenu. Pri tovare je automaticky počítaná aktuálna DPH, čo vám uľahčí plnenie vášho e-shopu.

Zľavy a akcie

Ponúkate akčné zľavy? Ich nastavenie je ľahké a jednoduché. Stačí si len vybrať, o koľko percent chcete tovar zlacniť.

Varianty a parametre tovaru.

Každému produktu sa dajú nastaviť parametre a varianty (napr. farby alebo prevedenie). Zároveň k nim môžete propojiť fotogalériu alebo pridávať komentáre.

Platobné metódy

Okrem klasických platobných metód, ako je dobierka a prevod na účet, môžu vaši zákazníci využiť online platby cez platobnú bránu alebo GoPay. K nastaveniu týchto platobných brán máme pripravené návody na blogu inPage.

Zrovnávače tovaru

Dajte o vašom tovare vedieť. E-shop podporuje export tovaru pre najznámejšie zrovnávače cien. Prepojenie je vďaka tomu ľahké a zvládne ho naozaj každý.

Meny

Môžete si vybrať, či chcete predávať v Kč alebo EURách, čo ocenia najmä vaši zahraniční zákazníci. Menu môžete kedykoľvek zmeniť.

Získajte najlepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch

SEO podpora pre každú stránku

U každej stránky môžete nastaviť unikátnu URL adresu spoločne s titulkom a popisom stránok. To hraje zásadnú rolu pre zobrazenie vašich stránok vo vyhľadávačoch.

Podpora Google Analytics

Chcete detailné štatistiky? Prepojenie so službami Google Analytics a Webmaster Tools je veľmi jednoduché. Na blogu inPage nájdete návody, ktoré vás prevedú správnym nastavením krok za krokom.

Mapa webových stránok

Je samozrejmosťou, že náš redakčný systém inPage automaticky generuje mapu stránok. Zákazníkovi tým pomôžete prehľadne ukázať celú štruktúru stránok. Stačí na váš web umiestniť odkaz a všetko funguje.

Jednoduché štatistiky

Priamo z administrácie inPage môžete sledovať štatistiku návštevnosti vašich stránok. Pre podrobnejšiu analýzu systém podporuje napojenie na Google Analytics.

Prezentujte svoje služby pomocou fotiek a obrázkov

Obrázky, fotky

Obrázky a fotografie sú dôležitou súčasťou vašej prezentácie. Obrázky môžete vkladať jednotlivo priamo do stránok, alebo využiť hromadné nahrávanie viacerých súborov naraz.

Fotogaléria

Pridajte na web fotogalérie, ktoré nie len že pomôžu vaše fotky a obrázky roztriediť, ale môžete ich taktiež priradiť k jednotlivým stránkam alebo produktom v e-shope.

Sprístupnite súbory vaším čitateľom

Súbory a zložky

Systém inPage ponúka jednoduchú, ale efektívnu správu súborov, ktoré môžete ponúknuť návštevníkom stránok na stiahnutie. Najčastejšie to sú rôzne katalógy, cenníky, formuláre na vyplnenie a ďalšie dokumenty.
Súbory na stiahnutie je možné triediť pomocou priečinkov, podobne ako radíte stránky do rubrík alebo obrázky do fotogalérií.

hore