Doplnkové služby

Vylepšite webové stránky a dolaďte ich k vašej úplnej spokojnosti vďaka doplnkovým službám


Vytvoríme pre váš web profesionálny motív, zaregistrujeme stránky do internetových katalógov alebo ich napojíme na služby Google. Pomôžeme vám aj s ďalšími službami, stačí nás kontaktovať. Zoznam niektorých z nich nájdete nižšie.

Ak ešte nemáte web a chýba vám čas na jeho vytvorenie, vyberte jeden z balíčkov inPage. Webové stránky vytvoríme za vás a vy sa môžete venovať podnikaniu.

Zaujala vás niektorá z doplnkových služieb? Kontaktujte nás a všetko preberieme.


Doplnkové služby pre vaše stránky:

 • SEO konzultácie, pridanie stránok do vyhľadávačov, registrácie do významných internetových katalógov

  Stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console) , takže získate nielen ich automatické umiestnenie v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj na sledovanie návštevnosti webu atď. Ďalej pridáme stránky do obľúbených vyhľadávačov, ako sú Zoznam.sk alebo Bing.com a na dosiahnutie lepších pozícií vo vyhľadávaní vám poskytneme SEO konzultáciu .

  Cena: 130,00 € (156,00 € s DPH)

 • Vytvorenie individuálneho motívu stránok

  Na základe konzultácie a zaslaných podkladov vytvoríme pre váš web unikátny ústredný obrázok, tzv. motív. Na jeho vytvorenie môžete dodať vlastné ľubovoľné podklady (obrázky a texty).

  Cena: 130,00 € (156,00 € s DPH)

 • Doplnenie grafického textu alebo loga do vybraného motívu

  Zvolili ste si motív z našej banky alebo máte vlastný, ale potrebujete ho doplniť o ďalší prvok? Upravíme ho podľa vašich predstáv. Stačí zaslať text alebo grafický prvok (napríklad logo, názov firmy a pod.), Ktorý chcete do motívu zapracovať.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Úprava dodaného loga pre zvolenú šablónu

  Ak máte k dispozícii vlastné logo, upravíme ho a vložíme do webovej prezentácie. Úprava loga sa vykonáva z ľubovoľného grafického formátu. Vytvorenie úplne nového loga nie je v cene služby.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Vloženie prvkov tretej strany na webové stránky

  Na webové stránky vložíme aj ďalšie prvky tretej strany a otestujeme ich funkčnosť. Môže sa jednať napr. o mapy, rezervačný systém, e-mailingové formuláre, chaty, rôzne meracie a marketingové nástroje a pod.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Vlastný formulár

  Vlastný formulár vám vytvoríme priamo na mieru podľa vašich prianí, či už sa jedná o objednávkový formulár alebo iný. Ak vaša prezentácia vyžaduje viac ako jeden formulár, vytvoríme vám ďalšie funkčné kópie.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Prevod stránok na responzívny vzhľad

  V súčasnosti je dôležité mať webové stránky, ktoré sa prispôsobia rôznym zariadeniam, ako sú telefóny alebo tablety. Ak vaše stránky nie sú responzívne, obráťte sa na nás. Prevedieme ich do responzivního vzhľadu. Na cenu u tejto služby bude mať hlavný vplyv, či web už beží na inPage alebo nie.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Školenie práce v systéme inPage

  Ak si prajete tvoriť a spravovať svoj web sami, ale chcete sa s aplikáciou inPage zoznámiť čo najrýchlejšie, radi vás zaškolíme. Cena za školenie sa bude odvíjať od jeho dĺžky a počtu účastníkov vzdelávania.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

 • Nastavenie platobných brán PayPal, GoPay

  Prevádzkujete e-shop a chcete rozšíriť metódy platieb? Napojíme jednotlivé platobné brány na váš e-shop a vykonáme potrebné nastavenia.

  Cena: 44,00 € (52,80 € s DPH)

Akonáhle si vyberiete niektorú z doplnkových služieb, kontaktujte nás na tel. +421 2 682 659 86 alebo e-maile admin@zoner.cz.Ihned s vámi vše zkonzultujeme.

Nenašli ste službu, ktorú potrebujete? Obraťte se na nás.Radi pre vás pripravíme individuálnu ponuku. Hodinová sadzba za doplnkové služby je 25 € (30 € s DPH).


Vyskúšať inPage Cenník inPage

hore
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií