Balíček KOMPLET

Šetrí čas a prináša nové možnosti pre vašu prezentáciu

Ušetrite si čas s vytváraním webu a venujte ho podnikaniu alebo rodine. Webové stránky vytvoríme za vás. Tvorbou webov sa zaoberáme od roku 2007 a za tú dobu sme nazbierali bohaté skúsenosti. S balíčkom KOMPLET získate moderný a plne funkčný web vrátane základnej optimalizácie pre vyhľadávače, napojenie na služby Google a jednoduché úpravy vzhľadu podľa vášho želania.

Každému projektu sa venujeme naplno, aby výsledok splnil očakávania zákazníka. Rozbaľte to na internete s novú prezentácií, ktorá zaujme.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka KOMPLET 598 € 717,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Pozrite sa na najdôležitejšie parametre balíčka KOMPLET. Čo v ňom nájdete?

 • Kompletné vytvorenie štruktúry stránok z dodaných textov
  Pre webové stránky je dôležitý nielen vzhľad, ale aj jeho štruktúra a obsah. Postaráme sa o to, aby štruktúra vášho webu dávala zmysel. Z dodaných textov vám vytvoríme štruktúru prezentácie v súlade s hlavnými zásadami SEO do počtu 10 strán.
 • Základná úprava dizajnu
  Pre stránky využijeme niektorú z vami zvolených šablón inPage. Aby vzhľad webu zodpovedal vašim predstavám, je súčasťou tohto balíka aj základná úprava šablóny pomocou jednoduchých úprav HTML kódu a CSS. Rozsah úprav dohodneme vždy vopred v rámci konzultácie.
 • Vytvorenie individuálneho motívu webu
  Na základe konzultácie vytvoríme pre váš web unikátny hlavný obrázok, tzv. motív. Pre jeho tvorbu môžete dodať vlastné ľubovoľné podklady (obrázky i texty) alebo si môžete zvoliť motív z našej databázy. Ak by ste nenašli ten pravý obrázok, po spresnení vašej predstavy vám vyberieme a kúpime 1 motív z externej fotobanky.
 • Úprava loga pre zvolenú šablónu
  Ak máte k dispozícii vlastné logo, stačí nám ho dodať v ľubovoľnom grafickom formáte a my ho upravíme a vložíme do vašej webovej prezentácie. Vytvorenie nového loga nie je v cene služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránok, ktorá sa zobrazuje v záložke prehliadača vľavo od názvu webu a vľavo v  sdresnom riadku. Pre profesionálne webovú prezentáciu je použitie faviconu samozrejmosťou, preto ju pre vás vytvoríme a umiestnime na váš web.
 • Základná optimalizácia stránok
  Pri tvorbe webu automaticky využívame základné SEO techniky. Ďalej vaše stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získate nielen automatické umiestnenia stránok v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj pre sledovanie návštevnosti webu apod. Samozrejmosťou je pridanie stránok do ďalších obľúbených vyhľadávačov, ako sú Seznam.cz alebo Bing.com.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage STANDARD vrátane domény.

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získate v rámci balíčka na prvý rok zdarma. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage STANDARD.
 • Vytvorenie a nastavenie e-mailov
  V rámci programu STANDARD máte k dispozícii až 10 e-mailov. Podľa vašich požiadaviek e-maily vytvoríme a nastavíme prípadné presmerovanie či iné funkcie.

Nechajte vytvorenie webu na nás. stačí kliknúť

Objednať balíček

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administráciu inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 268 265 986 alebo píšte na info@inpage.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodin 7 dní v týždni.

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýba vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Nechajte si vylepšiť svoje stránky na inPage

Máte prezentáciu na inPage, ale uvažujete o vytvorení nového webu alebo jeho výraznom prerobení? Objednajte si doplnkovú službu Balíček KOMPLET k už existujúcu prezentáciu.

Balíček obsahuje všetky služby klasického balíčka KOMPLET, cena je však nižšia o ročnú úhradu programu STANDARD.

Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok užívateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.

Fotograf Roman Válek

Inštitút zdravého života - povedieme Vás ku zdraviu

MikroDental štúdio, stomatologické centrum Mikulov

Typicky česká reštaurácia Brno Slatina

Balíčky služieb

Radi vám vytvoríme kvalitné webové stránky na základe požiadaviek a priania.
Venujte sa svojmu podnikaniu!

Porovnanie balíčkov