Balíček ZÁKLAD

Ideálne pre vytvorenie jednoduchých stránok a osobné prezentáciu

Balíček ZÁKLAD odporúčame všetkým, ktorí chcú vytvoriť jednoduché webové stránky počas krátkej doby. Stačí mať pripravené vlastné podklady, ako sú texty, obrázky, prípadne iné súbory. O to ďalšie sa postaráme.

Pozrite sa na najdôležitejšie parametre balíčka a získajte vlastnú webovú prezentáciu ľahko a rýchlo. Naštartujeme váš web a do týždňa vám ho dáme k dispozícii.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka ZÁKLAD 298 € 357,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste získali nové webové stránky. Kliknite, vyberte doménu a zvyšok nechajte na nás.

Chcete naštartovať váš web? Stačí kliknúť

Objednať balíček

Pozrite sa na najdôležitejšie parametre balíčka ZÁKLAD. Čo v ňom nájdete?

 • Vytvorenie štruktúry stránok z dodaných podkladov
  Zo zaslaných textov pre vás pripravíme štruktúru webu do počtu 5 strán. Jedná sa napríklad o hlavnú stranu, stránku kontakty vrátane kontaktného formulára a ďalšie maximálne 3 interné stránky. Pre realizáciu webu použijeme niektorú z vami zvolených šablón inPage bez úprav HTML kódu a CSS.
 • Príprava hlavného motívu
  Ústredný motív webových stránok vám vytvoríme z dodaného obrázku, ktorý upravíme podľa potrebných rozmerov šablóny. V prípade, že by ste nemali vhodný obrázok k dispozícii, môžete si zvoliť niektorý z našej databázy motívov.

A na čom stránky pobeží? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage STANDARD vrátane domény.

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získate v rámci balíčka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage STANDARD.

Chcete naštartovať váš web? stačí kliknúť

Objednať balíček

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administrácii inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšie.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 268 265 986 alebo píšte na info@inpage.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodin 7 dní v týždni.

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýbajú vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok užívateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček ZÁKLAD.

Špecialista na gastronomické prevádzky

Komplexné služby v oblasti prevádzky, správy, údržby a opráv nehnuteľností

Zaoberáme sa problematikou korporátneho financovania

Kreatívny dizajn veľtržných expozícií

Balíčky služieb

Radi vám vytvoríme kvalitné webové stránky na základe požiadaviek a priania.
Venujte sa svojmu podnikaniu!

Porovnanie balíčkov