Balíček ZÁKLAD

Ideálny na vytvorenie jednoduchých stránok a osobnej prezentácie


Balíček ZÁKLAD odporúčame všetkým, ktorí chcú vytvoriť jednoduché webové stránky počas krátkeo času. Stačí mať pripravené vlastné podklady, ako sú texty, obrázky, prípadne iné súbory atď. O to ďalšie sa postaráme.

Pozrite sa na najdôležitejšie parametre balíčka a získajte vlastnú webovú prezentáciu ľahko a rýchlo. Naštartujeme váš web a do týždňa vám ho dáme k dispozícii.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku ZÁKLAD 298,00 € 357,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste získali nové webové stránky. Kliknite, vyberte doménu a zvyšok nechajte na nás.

Pozrite sa na najdôležitejšie parametre balíčka ZÁKLAD. Čo v ňom nájdete?

 • Vytvorenie štruktúry stránok z dodaných podkladov
  Zo zaslaných textov pre vás pripravíme štruktúru webu do počtu 5 strán. Ide napríklad o hlavnú stranu, stranu s kontaktami vrátane kontaktného formulára a ďalšie maximálne 3 interné stránky. Pre realizáciu webu použijeme niektorú z vami zvolených šablón inPage bez úprav HTML kódu a CSS.
 • Príprava hlavného motívu
  Ústredný motív webových stránok vám vytvoríme z dodaného obrázka, ktorý upravíme podľa potrebných rozmerov šablóny. V prípade, že by ste nemali vhodný obrázok k dispozícii, môžete si zvoliť niektorý z našej databázy motívov.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage ŠTANDARD vrátane domény.

 

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage ŠTANDARD.

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administráciu inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 2 682 659 86 alebo píšte na admin@zoner.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni.

Pridať je možné aj jazykové mutácie

Na inPage vyriešite cudzojazyčné varianty stránok pomocou domény 3. úrovne, (napr. en.nazovdomeny.sk), kde môžete zriadiť program inPage vo variante Lite. Cena programu je o 50% nižšia a jedná sa o plnohodnotnú inPage iba bez e-mailovej služby.

Pre viac informácií kliknite

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýbajú vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Doplnkové služby

Doplnkové služby ponúkajú vylepšenie už existujúcich webových stránok inPage. Ponúkame SEO optimalizáciu, vytvorenie profesionálneho motívu, registráciu do katalógov, nastavenie e-shopu a ďalšie služby.

Doplnkové služby »


Referencie

Pridajte sa medzi úspešné. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok užívateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček ZÁKLAD.


hore
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií