Balíček DESIGN

Nechajte si vytvoriť webové stránky s dizajnom na mieru


Vieme upraviť vzhľad webových stránok podľa vašich prianí. Získajte moderný a plne funkčný web s dizajnom na mieru. Prehľadné stránky s originálnym vzhľadom ocenia aj vaši zákazníci.

Poďme sa pozrieť, ako to prebieha. Začneme konzultáciou, kde zistíme zadanie a všetko potrebné. Z dodaných textov vytvoríme štruktúru webu a podľa požiadaviek upravíme grafickú podobu stránok na niektoré z vybraných šablón inPage. Akonáhle doladíme všetky detaily, získate kompletné webové stránky s moderným dizajnom. Najmite si tím inPage a doprajte svojmu webu design, ktorý sa vám páči.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka DESIGN 1 138,00 € 1 365,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali svoje nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Prezrite si najdôležitejšie parametre balíčka. Čo v ňom nájdete?

 • Kompletné vytvorenie stránok
  Postaráme sa o to, aby štruktúra vášho webu dávala zmysel. Z dodaných textov vytvoríme obsah vašej prezentácie v rozsahu 15 stránok. Navrhneme ich štruktúru a obsah upravíme v súlade s hlavnými zásadami SEO.
 • Tvorba dizajnu na želanie
  Webové stránky tvoríme na šablónach inPage, ale vďaka profesionálnym úpravám HTML kódu a CSS ich vieme upraviť a prispôsobiť do takmer akejkoľvek podoby podľa vášho želania. Limity úprav riešime vždy vopred počas konzultácie.
 • Vytvorenie individuálneho motívu stránok
  Na základe konzultácie a zaslaných podkladov vám vytvoríme unikátny ústredný obrázok, tzv. Motív. Pre jeho tvorbu si môžete dodať vlastné podklady (obrázky i texty), alebo si môžete zvoliť motív z našej databázy. Ak by ste nenašli ten pravý obrázok, vyberieme pre vás a nakúpime až 3 nové motívy z externej fotobanky.
 • Vlastný image slider
  Súčasťou balíčka je aj návrh tzv. image slideru, ktorý možno umiestniť napríklad na hlavnej stránke. Jedná sa o motív, v ktorom sa automaticky striedajú obrázky. Výber a počet týchto striedajúcich sa motívov záleží na vás.
 • Úprava dodaného loga pre zvolenú šablónu
  Ak máte k dispozícii vlastné logo, upravíme ho z ľubovoľného grafického formátu a vložíme do webovej prezentácie. Vytvorenie nového loga nie je v cene služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránok, ktorá sa zobrazuje v záložke prehliadača vľavo od názvu webu a vľavo v adresnom riadku. Pre profesionálnu webovú prezentáciu je použitie faviconu samozrejmosťou, preto ju pre vás vytvoríme a umiestnime na váš web.
 • Základná SEO a prepojenie s ďalšími službami

  Pri tvorbe webu automaticky využívame základné SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalógov a vyhľadávačov, takže vzniknú kvalitné spätné odkazy pre zvýšenie návštevnosti stránok.

  Ďalej stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získate nielen automatické umiestnenia stránok v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj pre sledovanie návštevnosti webu a pod. Aby pre vás používanie týchto nástrojov bolo efektívne, zoznámime vás aj so základnými funkciami a ich využitím.

  V neposlednom rade napojíme stránky na sociálne siete podľa vašich požiadaviek s pomocou služby AddThis a nastavíme zobrazenie vybraných prvkov na stránkach.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage PREMIUM vrátane domény.

 

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získate v rámci balíčka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage PREMIUM.
 • Vytvorenie a nastavenie e-mailov
  V rámci programu PREMIUM máte k dispozícii až 50 e-mailov. Podľa vašich požiadaviek e-maily vytvoríme a nastavíme prípadné presmerovanie či iné funkcie.

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administráciu inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 2 682 659 86 alebo píšte na admin@zoner.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni.

Pridať je možné aj jazykové mutácie

Na inPage vyriešite cudzojazyčné varianty stránok pomocou domény 3. úrovne, (napr. en.nazovdomeny.sk), kde môžete zriadiť program inPage vo variante Lite. Cena programu je o 50% nižšia a jedná sa o plnohodnotnú inPage iba bez e-mailovej služby.

Pre viac informácií kliknite

Doplnkové služby

Doplnkové služby ponúkajú vylepšenie už existujúcich webových stránok inPage. Ponúkame SEO optimalizáciu, vytvorenie profesionálneho motívu, registráciu do katalógov, nastavenie e-shopu a ďalšie služby.

Doplnkové služby »


Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok používateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček DESIGN.


hore
Súhlasím

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií