Balíček DESIGN

Nechajte si vytvoriť webové stránky s dizajnom na mieru

Vieme upraviť vzhľad webových stránok podľa vašich prianí. Získajte moderný a plne funkčný web s  dizajnom na mieru. Prehľadné stránky s originálnym vzhľadom ocenia aj vaši zákazníci.

Poďme sa pozrieť, ako to prebieha. Začneme konzultáciou, kde zistíme zadanie a všetko potrebné. Z dodaných textov vytvoríme štruktúru webu a podľa požiadaviek upravíme grafickú podobu stránok na niektorú z vybraných šablón inPage. Akonáhle doladíme všetky detaily, získate kompletné webové stránky s moderným dizajnom. Najmite si tím inPage a doprajte svojmu webu design, ktorý sa vám páči.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka DESIGN 1 138 € 1 365,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Prezrite si najdôležitejšie parametre balíčka. Čo v ňom nájdete?

 • Kompletné vytvorenie stránok
  Postaráme sa o to, aby štruktúra vášho webu dávala zmysel. Z dodaných textov vytvoríme obsah vašej prezentácie v rozsahu 15 stránok. Navrhneme ich štruktúru a obsah upravíme v súlade s hlavnými zásadami SEO.
 • Tvorba dizajnu na želanie
  Webové stránky tvoríme na šablónach inPage, ale vďaka profesionálnym úpravám HTML kódu a CSS je vieme upraviť a prispôsobiť do takmer akejkoľvek podoby podľa vášho želania. Limity úprav riešime vždy vopred počas konzultácie.
 • Vytvorenie individuálneho motívu stránok
  Na základe konzultácie a zaslaných podkladov vám vytvoríme unikátny hlavný obrázok, tzv. motív. Pre jeho tvorbu si môžete dodať vlastné podklady (obrázky aj texty), alebo si môžete zvoliť motív z našej databázy. Ak by ste nenašli ten pravý obrázok, vyberieme pre vás a nakúpime až 3 nové motívy z externej fotobanky.
 • Vlastný image slider
  Súčasťou balíčka je aj návrh tzv. image slideru, ktorý možno umiestniť napríklad na hlavnej stránke. Jedná sa o motív, v ktorom sa automaticky striedajú obrázky. Výber a počet týchto striedajúcich sa motívov záleží na vás.
 • Úprava dodaného loga pre zvolenú šablónu
  Ak máte k dispozícii vlastné logo, upravíme ho z ľubovoľného grafického formátu a vložíme do webovej prezentácie. Vytvorenie nového loga nie je v cene služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránok, ktorá sa zobrazuje v záložke prehliadača vľavo od názvu webu a vľavo v adresnom riadku. Pre profesionálne webovú prezentáciu je použitie faviconu samozrejmosťou, preto ju pre vás vytvoríme a umiestnime na váš web.
 • Základné SEO a prepojenie s ďalšími službami
  Pri tvorbe webu automaticky využívame základné SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalógov a vyhľadávačov, takže vzniknú kvalitné spätné odkazy pre zvýšenie návštevnosti stránok.

  Ďalej stránky prepojíme so službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získate nielen automatické umiestnenia stránok v Google vyhľadávači, ale využijete tieto nástroje napríklad aj pre sledovanie návštevnosti webu apod. Aby pre vás používanie týchto nástrojov bolo efektívne, zoznámime vás i so základnými funkciami a ich využitím.

  V neposlednom rade napojíme stránky na sociálne siete podľa vašich požiadaviek s pomocou služby AddThis a nastavíme zobrazenie vybraných prvkov na stránkach.

A na čom stránky pobeží? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage PREMIUM vrátane domény.

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získate v rámci balíčka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.
 • Registrácia domény na 1. rok
  V cene balíka je tiež registrácia novej domény alebo automatické predĺženie už registrovanej domény. Tento bonus platí pre domény SK, EU, COM, NET alebo INFO. V ďalšom roku je poplatok za obnovenie domény súčasťou ceny programu inPage PREMIUM.
 • Vytvorenie a nastavenie e-mailov
  V rámci programu PREMIUM máte k dispozícii až 50 e-mailov. Podľa vašich požiadaviek e-maily vytvoríme a nastavíme prípadné presmerovanie či iné funkcie.

Nechajte vytvorenie webu na nás. stačí kliknúť

Objednať balíček

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administrácii inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšie.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 268 265 986 alebo píšte na info@inpage.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodin 7 dní v týždni.

Prispôsobíme balíček vašim požiadavkám

Chýba vám v základnom balíčku niektoré služby? Pomôžeme. Všetko s vami individuálne skonzultujeme a navrhneme cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás.

Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok užívateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček DESIGN.

Jeden z najväčších dodávateľov dreva v ČR

Malé autobusy a vstavby

Kúpeľňové štúdio

Miss Princess of the World

Balíčky služieb

Radi vám vytvoríme kvalitné webové stránky na základe požiadaviek a priania.
Venujte sa svojmu podnikaniu!

0

Porovnanie balíčkov