Balíček E-SHOP

Predávajte na internete tovar alebo služby pohodlne a efektívne

Podporte svoje podnikanie na internete s balíčkom e-shop. Vytvoríme vám internetový obchod, ktorý naplníme produktami, účinne ho nastavíme a prepojíme na porovnávače tovaru.

Tento balík je možné kombinovať s&bsp;ďalšími, takže si ho môžete zaobstarať samostatne už k vytvoreným stránkam, alebo spoločne s  niektorým z našich balíčkov pre tvorbu webu. Stačí kliknúť a váš nový e-shop rozbehneme ľahko a rýchlo.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčka E-SHOP 378 € 453,60 €

Už ste len krok od toho, aby ste mali nové webové stránky. Stačí kliknúť, zvoliť doménu a zvyšok nechať na nás.

Objednať balíček

Prezrite si najdôležitejšie parametre balíčka. Čo v ňom nájdete?

 • Nastavenie prostredia e-shopu
  Postaráme sa o správne nastavenie prostredia e-shopu. Nastavíme e-maily, meny, typ zobrazenia cien, umiestnenie v menu, texty pre prostredie e-shopu a ďalšie parametre.
 • Vytvorenie kategórií tovarov a naplnenie e-shopu
  Ušetríme vám čas s plnením e-shopu. Stačí nám zaslať podklady a obchod naplníme 20 vzorovými produktami a zaradíme ich až do 5 kategórií.
 • Nastavenie spôsobov platby a dopravy
  Prajete si nastaviť platenie kreditnou kartou alebo cez PayPal? Pomôžeme vám so všetkými nevyhnutnými krokmi pre sprevádzkovanie platobnej brány a nastavíme dodacie podmienky.
 • Umiestnenie obchodných podmienok na web
  Poradíme Vám ohľadom tvorby obchodných podmienok a umiestnime ich na web. Taktiež vykonáme ich prepojenie s potvrdením objednávky.
 • Napojenie vášho e-shopu na porovnávače tovaru
  Chceme, aby zákazníci váš tovar ľahko našli, preto odporúčame napojenie e-shopu na porovnávače tovaru. V rámci balíka sa postaráme o prepojenie a registrácie najznámejších porovnávačov tovaru (Heureka.sk, Zboží.cz a Google nákupy).
  Ostatné porovnávače používajú rovnaký formát exportovaných dát (tzv. XML feed). Poradíme vám s podmienkami, za ktorých je táto služba funkčná.
 • Nastavenie potvrdenie objednávky
  Nastavíme vám obsah potvrdenia objednávky. V prípade záujmu poskytneme aj vzorové texty.

A na čom stránky pobežia? Súčasťou balíčka je aj kompletný hostingový program inPage PREMIUM vrátane domény.

K balíčku ďalej dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získate v rámci balíčka na prvý rok zadarmo. V nasledujúcom a každom ďalšom roku sa hostingový program už hradí.

Chcete rozbehnúť e-shop? stačí kliknúť

Objednať balíček

Vytvorením webu to pre nás nekončí...

Administrácii inPage, cez ktorú budete webové stránky spravovať, neustále rozširujeme o nové a užitočné funkcie. Chceme, aby správa webu bola pre vás čo najjednoduchšia.

Navyše vám kedykoľvek poradíme. Ak máte nejaké otázky, volajte na číslo +421 268 265 986 alebo píšte na info@inpage.sk. Zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodin 7 dní v týždni.

Referencie

Pridajte sa medzi úspešných. Naším najlepším odporúčaním sú webové stránky našich zákazníkov. Pozrite sa na príklady webových stránok užívateľov, ktorí sa rozhodli pre službu inPage a zvolili balíček E-SHOP.

Pravá talianska pizza v Brne

Ručne šité detské oblečenie a hračky

Tvoríme svadobné oznámenia a pozvánky

inShop 5.0

Požadujete väčšie funkčnosť od eshopu? Radi vám odporučíme robustnejšie riešenie eshopu našej spoločnosti. Zoner InShop je moderný nástroj pre úspešné obchodovanie na internete.

Viac o inShopu

Balíčky služieb

Radi vám vytvoríme kvalitné webové stránky na základe požiadaviek a priania.
Venujte sa svojmu podnikaniu!

Porovnanie balíčkov